Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk
rekrutacja online

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer indeksu np.: 14206
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).

×

Ogólnopolska Konferencja Naukowo - Szkoleniowa UMEDomino

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo – Szkoleniowej UMEDomino, która odbędzie się w dniach 11-12 maja 2018 r. w Centrum Kliniczno-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Konferencja jest skierowana do studentów, licealistów, młodych lekarzy oraz wszystkich pozostałych osób zainteresowanych tematyką zdrowia.

Celem Konferencji jest pokazanie jak łączenie na pozór niezwiązanych ze sobą działów medycyny pozwala na indywidualne podejście do pacjenta i poszerza możliwości jego terapii. Istotnym aspektem jest ukazanie jak wygląda proces diagnostyczny oraz przedstawienie ciekawych prac naukowych, nad którymi pracują polscy specjaliści. Dodatkowym celem jest zainteresowanie studentów i licealistów tematyką badań prowadzonych w ramach działalności Studenckich Kół Naukowych oraz szczególne zwrócenie uwagi na dialog międzydyscyplinarny w rozwoju naukowym.

Rejestracja udziału w Konferencji

Więcej informacji o Konferencji znajdziecie Państwo pod linkiem.

Patronat naukowy nad Konferencją objęła Społeczna Akademia Nauk.


Ogólnopolska Konferencja Naukowo - Szkoleniowa UMEDominoRekrutacja 2018-2019

Studia II stopnia  

*Profil specjalnościowy realizowany na kierunku Zarządzanie. Studia realizowane przy wykorzystaniu metod i technik e-learningowych.
* Kontynuacja nauki odbywa się w ramach odrębnej ścieżki kształcenia na kierunku Zarządzanie lub na studiach realizowanych we współpracy z Clark Univeristy z USA. Studia realizowane przy wykorzystaniu technik i metod e-learningowych.

Studia jednolite magisterskie:  
           
Społeczna Akademia Nauk Wydział w Radomsku oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (logistyka, zarządzanie), kierunkach technicznych (informatyka), kierunkach medycznych (fizjoterapia) i kierunkach prawnych (administracja). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!